שאלות נפוצות

הכיתה הניידת של קול סקול היא למעשה קראוון ממתוג ומעוצב ברמה הגבוה ביותר אשר מכיל בתוכו מטבחון, שירותים ואזור משרדי למדריך ולתלמיד. הכיתה נוצרה מהמחשבה שלימודי אונליין זה נהדר, אך לעיתים לא מספיק, הכיתה נבנתה בצורה המדויקת עבור שיעור 1 על 1 אשר תאפשר נוחיות  ופרקטיות במהלך השיעור.

אולפן השידורים שלנו בנוי סביב מערך טכנולוגי חדשני הכולל מספר זוויות צילום ברזולוציית 4K. במהלך השידור יש תפעול של שלושה אנשי צוות אשר דואגים לאיכות השידור, ומענה מהיר לתשובות ושאלות לתלמידים בבית. חוויה יוצאת דופן וראשונה מסוגה בישראל. 

על התוכן הנלמד יש לכל תלמיד אחריות של שנה על הלימודים, במידה והיה ואותו תלמיד\ה מרגיש כי החומר “מתערפל” במשך הזמן יש אפשרות להתקשר אל שירות הלקוחות ולבקש גישה נוספת אל ערוץ השידורים שלנו. בנוסף החברות בקהילה קיימת ללא הגבלת זמן וללא תוספת תשלום. גישה מלאה לפורום, עזרה לתלמיד וכדומה. 

משת”ל – המרכז לשינוי תודעת לימוד באמצעות טכנולוגיות ומיקומים פיזיים, הכוללים כנסים בארץ ובעולם וחממת יזמים. בקצרה – “משת”ל” כאן כדי ללמוד אותנו, את צרכינו והרגלינו. בעזרת כל הנתונים שתקבל היא יודעת לייצר עבורנו תכנון מדוייק לקורסים וסדנאות שישביחו את יכולתנו בהתאמה לחוזקות ולאופק אליו כדאי שנפנה. לא עוד לימודים כלליים בכיתה משעממת המורכבת מפרטים שיש להם מטרות אחרות, קצב אחר ויכולות שונות. מעכשיו – הכל מדויק, חד, מהיר, קצבי , מותאם ליכולת ולדרישה האישית שלנו ומלא טכנולוגיה מטורפת ואינטרנט.

משת”ל – המרכז לשינוי תודעת לימוד מאפשר באמצעות פרויקט קול סקול מסלול לימודים קצר ומהנה בטיולי לימודים ברחבי הארץ וגם מחוץ לישראל. 

בנוסף אחת לרבעון ישנו כנס יזמים\משקיעים הכולל הרצאות אורח ומפגשי נטוורק. ואחת לשנה כנס גדול בעיר הדרומית אילת אשר נמשך מספר ימים מעצימים ויוצאי דופן. 

תשכחו מזום ומכל מה שהכרתם! האזור האישי שלנו כולל מערך שידורים חוזרים אשר עוקבת אחר תוכניות הלימוד של הקורס, כל שיעור כולל מבחן עם מספר שאלות אשר המערכת משקללת באופן אוטומטי, אפשרות צפייה בתשובות ועזרה ממדריך בזמן אמת.  

לפי חוק הגנת הצרכן ניתן לבטל את הקורס עד 14 יום (לא עסקיים). במידה וצורת התשלום התבצעה דרך גופי מימון לימודים, ביטול התשלום יהיה פחות דמי הקמה וקרן ביטחון. אצלנו אין אותיות קטנות אנו עובדים בשקיפות מלאה מול לקוחותינו. 

בעת הרשמתך לקורס תקבל מייל הכולל גישה לאזור האישי וגישה למערכת ששת השלבים שלנו, בפלטפורמה תוכל לבחור תבנית אתר אשר מתאימה לרוח הקונספט של האתר (זאת לאחר פגישת ייעוץ עסקי). המערכת תעביר אותך מספר שלבי אפיון אשר תשלח אל המחלקה הטכנית שלנו. מנהל המחלקה יעמוד אתכם בקשר במשך כל זמן הקמת האתר ועלייתו לאוויר. כל האתרים נבנים במערכת WORDPRESS הידועה.  בנוסף תתקבל שיחת הדרכה אשר יתאמו עמך דרך מחלקת השירות שלנו. בהצלחה 🙂 

יש לך עוד שאלה?

עונים מהר...

מבטיחים!