קורס סייבר ייעודי לנוער ODC

הגנה ותקיפה בסביבה מבוקרת

הרשת החברתית הלימודית הראשונה לנוער מזמינה אתכם ללמוד את יסודות הסייבר עם בוגרי יחידות מודיעין מובחרות. קורסי הסייבר וסביבת הלימוד שלנו מותאמת וערוכה באופן ייעודי ללימוד ילדים ונוער, זו ההזדמנות שלכם ללמוד מהמרצים המובילים בישראל לסייבר לנוער. 

במהלך הקורס התלמידים יתנסו בכלי הגנה מתקדמים, טכניקות התקפה והתנסות פרקטית בסביבה מבוקרת. וכן יהנו מחווית למידה משותפת באמצעות עזרי למידה טכנולוגיים וברשת החברתית שלנו הכוללת אלפי תלמידי נוער בוגרים וצעירים יחד. היכנסו עכשיו לעולם המרתק והכי רלוונטי בעולם.


שיעור דוגמא

executive

למי הקורס מתאים

לבעלי זיקה לטכנולוגיות ועולם הסייבר

executive

רמת קושי

למתחילים ללא ידע מקדים

executive

לאיזה גילאים

מותאם במיוחד לנוער בגילאי 12-18

executive

מספר שיעורים

מעל 80 שיעורים מלאים + 72 שעות ארכיון.

אז מה לומדים ב479 ש"ח?

עוד כותרת קטנה יותר

כותרת אלמנט

כותרת אלמנט

כותרת אלמנט

כותרת אלמנט

כותרת אלמנט

כותרת אלמנט

כותרת אלמנט

כותרת אלמנט

קורס הסייבר לנוער ODC

offensive defensive cyber
1290
479 תשלום חד פעמי!
  • מעל 40 שיעורים דיגיטליים
  • כולל גישה לארכיון שידורים 72 שעות לימוד
  • תמיכה בזמן אמת
  • ללא הגבלת זמן מנוי
רב מכר

התחייבות למשהו

קבוצת ואטסאפ

החזר כספי בכפוף לתקנון

3 תעודת הסמכה בינלאומיות

מעל 250 סרטונים

גישה לקורס ללא הגבלת זמן

למדתי סייבר ומשם השמיים היו הגבול בשבילי.. לא ממש הבנתי בטכנולוגיות אבל מיכאל המדריך ליווה אותי באופן אישי ונתן לי את האמונה בעצמי. היום אני במיונים ל8200 🙂 ממליץ בחום.
תמיר כלף
קשה להסביר במילים את איכות הקורס.. הלוואי וכל בית ספר בישראל היה מאמץ את השיטות שלהם.
רונן תלמוד
הייתי סקפטי שאני אצליח בסייבר.. היה נראה לי מורכב מידי.. אבל אין מה לומר המדריכים שם פשוט "אחים גדולים" אני ממליץ לכל נער בישראל (וגם בעולם) לקחת חלק מהבית ספר הזה.
שנאל אביב
הייתי יושב שעות ברשתות החברתיות\יוטיוב .. ההתחלה הייתה לי קשה.. אבל אבא שלי לא וויתר לי על הלימודים בקול סקול..היום נרשמתי לתוכנית "באונטי" ב. אל תפחדו.. הם ילוו אתכם בכל שלב.
בן גפן
סייבר סייבר סייבר.. תמיד היה נשמע לי גדול מידי.. משהו כזה "שמפחדים" ממנו.. אין ספק שזה הדור הבא של העולם.. אם אתה לא שם אתה לא קיים. מיכאל מדריך מדהים!!!
שני חבשוש
עיצוב ללא שם - 2021-11-19T215937.909

רשת חברתית

גישה לרשת החברתית עם פרופיל אישי וקיר שיתופי לתלמידים

עיצוב ללא שם - 2021-11-19T220324.640

ללא הגבלה

ללא הגבלת זמן חברות וגישה מלאה לתכנים

עיצוב ללא שם - 2021-11-19T220156.595

תמיכה מקצועית

תמיכה מקצועית בזמן אמת באזור האישי. בטלגרם ובוואצאפ

סרטון הדרכה על המערכת (1)

מערכת טכנולוגית

מערכת לימודים חכמה, הכוללת מעקב אחר תכנית הלימוד ומבחנים אונליין

שאלות שכבר שאלו FAQ

הקורס שלנו מותאם לגילאי 12-18 ויש יוצאים מן הכלל שלמדו וסיימו את הקורס בהצלחה. קורס סייבר שלנו בנוי ממש משלב ההתחלתי ועד לשלבים מתקדמים ומותאם לכל המעוניין. אם אתם בעלי זיקה לעולם הסייבר זה הקורס בשבילכם.

התעודה שלנו תינתן לאחר מבחן סיום ושליחתו למייל המכללה office@coolschool.co.il התעודה כוללת את שעות הלימוד ואת התכנים אשר נלמדו. 

תוכן אקורדיון
תוכן אקורדיון

הקורס שלנו ערוך ומצולם בצורה מיוחדת אשר מותאמת לילדים ונוער, הכולל עריכה עם דגשים והסברים המופיעים במהלך כל שיעור, תוכן הקורס נבחר ונבנה בהתאמה אישית ובקפידה תוך התחשבות בגיל, תחומי עניין ויכולות הלמידה של התלמידים.
הקורס מתאים לתלמידים שמתחילים את דרכם בעולם הסייבר אך גם מתקדמים ימצאו בו עניין רב. בסיום הקורס תצאו עם ידע מעשי ופרקטי רב והכוונה להמשך דרככם הלימודית.

לקורס הסייבר שלנו מספר מדריכים יוצאי יחידות מודיעין ובעלי מקצוע ונסיון של שנים, המרצה הבכיר ומנחה הקורס מיכאל מומחה בהעברת תכנים טכנולוגיים לנוער ומשמש כמרצה בכיר במספר מכללות מובילות בישראל. 

בשונה מרוב בתי הספר בארץ אצלנו ניתן לראות שיעור מלא לדוגמא, כך תוכלו לראות בעצמכם האם סגנון הלימודים אצלנו מתאים לכם. כמו כן, גישה מלאה לסילבוס לתוכן הנלמד וסרטון הסבר לאזור האישי ולרשת החברתית של קול סקול. 

בעת הרשמתכם תקבלו שם משתמש וסיסמא לאזור האישי שלכם הכולל גישה לרשת חברתית עם קיר שיתופי לתלמידים, פרופיל אישי וגישה לקבוצות תמיכה שלנו. למידה ייחודית משותפת וקהילתית עם תלמידים מכל הארץ. ברשת שלנו תמצאו בוגרי הקורס שלנו, מדריכים, אנשי צוות וכן מצטרפים חדשים אותם מקבלים בברכה. 

לאחר רכישת הקורס תקבלו באופן מידי מייל הצטרפות הכולל שם משתמש וסיסמא לאזור האישי, סרטון הדרכה על המערכת וחשבונית מס וקבלה. כמו כן פרטי התקשרות עמנו וקישורים רלוונטיים לקבוצות תמיכה.

תמיכה מקצועית בכל קבוצות התמיכה שלנו עם מדריכים מקצועיים אשר עונים על השאלות שלכם בזמן אמת במקביל ללימודי הקורס, הקבוצות שלנו נמצאות בשיחות ישירות ואישיות בווצאפ, תמיכה קבוצה גדולה בטלגרם לכלל התלמידים, ברשת החברתית בקיר השיתופי תוכלו גם לקבל מענה ע”י תלמידים ובוגרים כן מענה באנשי הצוות של המכללה. כמו כן, ניתן לפתוח קריאת שירות לתלמידים באזור האישי. אנו משתדלים לתת מענה גם מעבר לשעות הפעילות וכן גם בחגים. 

כמובן, בעת הרכישה ובמעבר לדף התשלום תוכלו לבחור את חלוקת התשלומים לעד 12 תשלומים.

תוכן אקורדיון
תוכן אקורדיון

תמונת מניפה של הרשת והאזור האישי

סרטון הדרכה על האזור האישי והרשת החברתית

עוד לא החלטתם? דברו איתנו