קורס סייבר לנוער

הגנה ותקיפה בסביבה מבוקרת

ללמוד את יסודות הסייבר עם המרצים המובילים בישראל יוצאי יחידות צבא מובחרות ובכירים בתעשיית הסייבר בישראל. התלמידים יתנסו בכלי הגנה מתקדמים, טכניקות התקפה. התנסות פרקטית בסביבה מבוקרת. הכנסו עכשיו לעולם המרתק והכי רלוונטי בעולם!

מה הקורס כולל: 

  • כולל כיתה ניידת עד לבית התלמיד לתגבור אישי.
  • וואצ’ר לסדנאת העשרה.
  • כחלק ממאגר תכניות הלימוד של משרד החינוך

הגנה ותקיפה בסביבה מבוקרת

executive

למי הקורס מתאים

לכולם! כולם יכולים ללמוד את תחום הסייבר

executive

לאיזה גילאים

מותאם במיוחד לנוער בגילאי 12-18

executive

מספר שיעורים

40 שיעורים מלאים

executive

כולל קורס ארכיון

72 שעות לימוד ארכיון

מה תלמדו בקורס שלנו

קורס הסייבר לנוער ODC

offensive defensive cyber
1290
479 תשלום חד פעמי!
  • מעל 40 שיעורים דיגיטליים
  • כולל גישה לארכיון שידורים 72 שעות לימוד
  • תמיכה מקצועית בזמן אמת
  • ללא הגבלת זמן מנוי
רב מכר

רכישה מאובטחת

החזר כספי בכפוף לתקנון

אפשרות לתשלומים

עוד לא החלטתם? דברו איתנו

חברות ברשת החברתית של קול סקול

תמיכה מקצועית ברשת החברתית ובקבוצות ייעודיות בטלגרם ובוואצאפ

גישה ללא הגבלת זמן

שאלות שכבר שאלו - FAQ

הקורס שלנו מותאם לגילאי 12-18 ויש יוצאים מן הכלל שלמדו וסיימו את הקורס בהצלחה. קורס סייבר שלנו בנוי ממש משלב ההתחלתי ועד לשלבים מתקדמים ומותאם לכל המעוניין. אם אתם בעלי זיקה לעולם הסייבר זה הקורס בשבילכם.

התעודה שלנו תינתן לאחר מבחן סיום ושליחתו למייל המכללה office@coolschool.co.il התעודה כוללת את שעות הלימוד ואת התכנים אשר נלמדו. תעודה זו חתומה ע”י מנכ”ל המכללה וע”י חברת הסייבר CYBER CUPULA 

הקורס שלנו ערוך ומצולם בצורה מיוחדת אשר מותאמת לילדים ונוער, הכולל עריכה עם דגשים והסברים המופיעים במהלך כל שיעור, תוכן הקורס נבחר ונבנה בהתאמה אישית ובקפידה תוך התחשבות בגיל, תחומי עניין ויכולות הלמידה של התלמידים.
הקורס מתאים לתלמידים שמתחילים את דרכם בעולם הסייבר אך גם מתקדמים ימצאו בו עניין רב. בסיום הקורס תצאו עם ידע מעשי ופרקטי רב והכוונה להמשך דרככם הלימודית.

לקורס הסייבר שלנו מספר מדריכים יוצאי יחידות מודיעין ובעלי מקצוע ונסיון של שנים, המרצה הבכיר ומנחה הקורס מיכאל מומחה בהעברת תכנים טכנולוגיים לנוער ומשמש כמרצה בכיר במספר מכללות מובילות בישראל. 

בשונה מרוב בתי הספר בארץ אצלנו ניתן לראות שיעור מלא לדוגמא, כך תוכלו לראות בעצמכם האם סגנון הלימודים אצלנו מתאים לכם. כמו כן, גישה מלאה לסילבוס לתוכן הנלמד וסרטון הסבר לאזור האישי ולרשת החברתית של קול סקול. 

בעת הרשמתכם תקבלו שם משתמש וסיסמא לאזור האישי שלכם הכולל גישה לרשת חברתית עם קיר שיתופי לתלמידים, פרופיל אישי וגישה לקבוצות תמיכה שלנו. למידה ייחודית משותפת וקהילתית עם תלמידים מכל הארץ. ברשת שלנו תמצאו בוגרי הקורס שלנו, מדריכים, אנשי צוות וכן מצטרפים חדשים אותם מקבלים בברכה. 

לאחר רכישת הקורס תקבלו באופן מידי מייל הצטרפות הכולל שם משתמש וסיסמא לאזור האישי, סרטון הדרכה על המערכת וחשבונית מס וקבלה. כמו כן פרטי התקשרות עמנו וקישורים רלוונטיים לקבוצות תמיכה.

תמיכה מקצועית בכל קבוצות התמיכה שלנו עם מדריכים מקצועיים אשר עונים על השאלות שלכם בזמן אמת במקביל ללימודי הקורס, הקבוצות שלנו נמצאות בשיחות ישירות ואישיות בווצאפ, תמיכה קבוצה גדולה בטלגרם לכלל התלמידים, ברשת החברתית בקיר השיתופי תוכלו גם לקבל מענה ע”י תלמידים ובוגרים כן מענה באנשי הצוות של המכללה. כמו כן, ניתן לפתוח קריאת שירות לתלמידים באזור האישי. אנו משתדלים לתת מענה גם מעבר לשעות הפעילות וכן גם בחגים. 

כמובן, בעת הרכישה ובמעבר לדף התשלום תוכלו לבחור את חלוקת התשלומים לעד 12 תשלומים.

תוכן אקורדיון
תוכן אקורדיון

סרטון הדרכה על המערכת למידה שלנו